PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848823}

Nie patrz w górę

Don't Look Up
6,7 136 363
oceny
6,7 10 1 136363
6,1 53
oceny krytyków
Nie patrz w górę
powrót do forum filmu Nie patrz w górę

Kolejny film w którym cały ciężar ratowania świata jest na barkach Amerykanów i prezydenta USA. A przecież mogli zgłosić się do Polski, która zaoferowałaby batalię różańcową i wymodliła zmianę kursu komety.

ocenił(a) film na 9
Mehoweck

Normalnie mnie to mierzi, ale akurat w tym wypadku jestem w stanie wybaczyć. W końcu to ma być satyra na indolencję polityków i mediów a nie ścisły geopolitycznie obraz sił zdolnych wysłać w kosmos wyprawę ratunkową. Mi osobiście bardziej brakowało tu Chin, bo podejrzewam, że w podobnej sytuacji to oni jako pierwsi byliby w stanie zrobić coś sensownego, oczywiście kosztem i rękami mas, z którymi by się przy tym specjalnie nie liczyli.

ocenił(a) film na 4
Mehoweck

Cóż, USA mimo wszystko jako kraj jest potęgą, a ty jesteś tam gdzie jesteś i nigdy nie będziesz niczym więcej.

ocenił(a) film na 8
Mehoweck

Że też zawsze znajdą się odklejeńcy, którzy wyskoczą ze swymi obsesjami bez względu na to, o czym jest mowa. Paradoksalnie ten film jest właśnie o takich jak ty Mehoweck, którzy stanowią większość na tej planecie i dzięki którym ten świat wygląda tak jak wygląda. Nie podobają ci się kampanie różańcowe to pomódl się do Marksa, Engelsa czy Lenina albo do innego Zandberga czy tfu...!!! Tuska. Może ci ulży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones