PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806805}

Zegar czarnoksiężnika

The House with a Clock in its Walls
5,9 8 156
ocen
5,9 10 1 8156
4,0 3
oceny krytyków
Zegar czarnoksiężnika
powrót do forum filmu Zegar czarnoksiężnika

Film nie dla dzieci

użytkownik usunięty

Zastanawiam się, kto ten film ma oglądać? Byłam na tym z rodziną i nie oceniam tego dobrze. Dzieci się bały. Najzwyczajniej w świecie się bały! Kto daje w filmie dla dzieci nekromację, wskrzeszanie umarłych, demony? Dorosłemu to do gustu nie przypadnie; fabuła jest zbyt nudna i na poziomie młodszego odbiorcy. Jeżeli chodzi o młodzież to bohaterowie musieliby być starsi, inny poziom dialogów oraz aktorstwa. Jedyny plus filmu- Cate Blanchett.

Zgadzam się. Jeszcze za dużo kup i siuśków

Ależ Twoje dzieci miały się bać i przyzwyczajać dzieci do okultyzmu i magii. A co z tym się wiąże nieprzyjemnych widoków. Tak działa współczesne kino i demony, które te filmy inspirują.

Hmm z tego co pamiętam. To w królu lwie zabija sie ojca synowi na oczach a bajka dostawala oscary. Może zainteresuj sie systemem oznaczeń PG w filmach i zacznij tak dzieci przyprowadzac. A moze graja juz na PC w fortnite i inne pierdy gdzie sie strzela ?

To jest film od 7 roku życia, nie dla małych dzieci. W ameryce dostał kategorię wiekową PG czyli film może zawierać materiały, które mogą nie być odpowiednie dla dzieci, dlatego zaleca się nadzór rodzica. Jak ktoś nie sprawdza kategorii wiekowej filmu przed zabraniem na niego swoich dzieci to jest wina tego rodzica a nie filmu.

użytkownik usunięty
sterysziomek

Hej!
Dzięki za odpowiedź i informację. Film widziałam dawno (w końcu minęło parę lat), ale i tak miło mi widzieć odzew, nawet jeśli się ktoś ze mną nie zgadza. Słusznie mówisz, że to rodzic powinien sprawdzać kategorię filmu i nie przeczę, że dostał on kategorię PG. Pewien problem zaczyna się w momencie, gdy dzieci w momencie pójścia do kina miały więcej niż 7 lat. Użyłam tego określenia może nie mając na myśli maluchów, mój błąd. Myślałam o dzieciach już nie takich małych, ale też jeszcze nie o nastolatkach.
Pozdrawiam!

Niech sie uczą życia i nekromancji:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones