PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806805}

Zegar czarnoksiężnika

The House with a Clock in its Walls
5,9 8 156
ocen
5,9 10 1 8156
4,0 3
oceny krytyków
Zegar czarnoksiężnika
powrót do forum filmu Zegar czarnoksiężnika

Kojarzy ktoś? Pamiętam, że jako smarkula uwielbiałam serię o Luisie. Cieszę się, że na jej podstawie powstał film.

MadamedePompadoure

Pamiętam to :) Niektóre części tej serii były nawet straszne ;p Kompletne zaskoczenie, że będzie film...

MadamedePompadoure

Taaaak! Seria całkiem niezła była, klimacik miała. Moją ulubioną częścią był Upiór w Operze (czy jakoś tak, nie pamiętam już tytułu). Ale Jack Black i Cate Blanchett mi osobiście pasują idealnie. I fakt, że Eli Roth reżyseruje na podstawie scenariusza Kripke. Jesli nie przesadzą to faktycznie powinien wyjść horror familijny ;)

Ashura

Było! :) Rewelacyjna seria.

MadamedePompadoure

Pamiętam! serię przyćmiło pojawienie się Harrego Pottera. Oraz pewno to że Louis Barnavelt straszył zdecydowanie bardziej...

MadamedePompadoure

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/53377/luis-barnavelt-i-zegar-czarnoksieznika

MadamedePompadoure

pamiętam! straszne to było, spać nie mogłam ;) do dziś pamiętam jak w którejś części uciekali przed potworem i musieli pokonać rzeczkę/strumień, żeby przestał ich gonić... brrrr.....

MadamedePompadoure

W Empikach jest nowe wydanie tej książki w filmowej okładce :D

ocenił(a) film na 5
MadamedePompadoure

no wkońcu powstał film. idę do kina napewno :)
choćby zobaczyć jak go zje*li.
choć mam nadzieję, że będzie trzymał poziom książkowy.

ocenił(a) film na 8
MadamedePompadoure

Mam to samo :)

ocenił(a) film na 8
MadamedePompadoure

Dziękuję! Zapomniałam już o tych książkach. W życiu sama bym sobie o nich nie przypomniała!

ocenił(a) film na 5
MadamedePompadoure

Z okazji filmu będą wydawać WSZYSTKIE części w Polsce, nie tylko te, które dawno dawno temu wydał Amber ;) więc super, chociaż nowe tłumaczenie trochę odbiega i jest dziwnie - ale może to dlatego, że mam i stare na półce :D

Film jest taki-se, ale swoje zarobił, więc może pojawią się następne książki. Najważniejsze, że książki dostaną drugie życie.

ocenił(a) film na 5
MadamedePompadoure

Zapraszam do mojego tematu gdzie wytykam błędy tego filmu.
Na podstawie - to fakt.
Ksiązki czytałem prawie wszystkie i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nic tutaj nie trzyma się kupy.
Niby film na podstawie 1cz, ale zmieniono tu wszystko . Od postaci po tok fabularny. Eh...
Reżyser miał większe ambicje niż powinien.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones