Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 928 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

....kreacje Cate - królowej Anglii Elżbiety I oraz królowej z Lothlorien ze znakomitego rodu najdostojniejszych Eldarów są dla mnie osobiście - jej najlepszymi rolami - grając Elżbietę I była Elżbietą!!! a ja bardzo fascynuję się tą królową i to zaczęło się zanim Cate ją zagrała toteż kreację jaką stworzyła przyjęłam z najwyższym uznaniem - tak - to ta kobieta - ta monarchini której armia pokonała Armadę - za której Brytania stała się potęga morską i skończył się religijny rozlew krwi wszczęty przez katolików - to ta którą Watykan kazał zgładzić - która oparła się wszelkim niezdrowym konkurom - to ta która była dość dobrze wykształcona - choćby językowo o ile nie lepiej niż wiele kobiet dzisiaj.....
Galadriel to kolejna odsłona Cate - coś pięknego - zachwycam się samą Cate a Elżbieta I i Galadriel to - charakterem i urodą moje ideały i to od lat jakich próżno szukać w gazetach....

użytkownik usunięty
Baronek7

Ja osobiście żałuję, że w drugiej części trylogii Hobbita Galadriel pojawia tylko na kilka sekund. Mam nadzieję, że w trzeciej części będzie jej więcej:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones