Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 900 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Let's play

użytkownik usunięty

Pewnie znacie zasady. Ja zacznę z Angeliną Jolie

ANGELINA JOLIE - Kolekcjoner kości
Kolekcjoner kości - Denzel Washington
Denzel Washington - Filadelfia
Filadelfia - Tom Hanks
Tom Hanks - Złap mnie, jeśli potrafisz
Złap mnie, jeśli potrafisz - Leonardo DiCaprio
Lenardo DiCaprio - Aviator
Aviator - CATE BLANCHETT

No to teraz John Cusack

John Cusack - Kontrakt na zabijanie

John Cusak - Kontrakt na zabijanie.

Kontrakt na zabijanie - Morgan Freeman
M.F - Siedem
Siedem - Pitt
Pitt - Ciekawy przypadek
Ciekawy - Cate

Ewa Drzyzga

krzychun

chyba jednak nie znam zasad, mogę się teraz jedynie domyślac, teraz trzeba zacząc od Ewy Drzyzgi (ale Ona nie jest związana z filmem)??

krzychun

Ewa Drzyzga - Demony wojny wg Goi
Demony wojny wg Goi - Zbigniew Zamachowski
Zbigniew Zamachowski - Dowód życia
Dowód Życia - Russell Crowe
Russell Crowe - Robin Hood
Robin Hood - Cate Blanchett

a teraz Tobey Maguire

użytkownik usunięty
sebawasik

Jednak znasz zasady:) Każdy, kto był kiedykolwiek zaangażowany w rolę do filmu, może być tu wymieniony (nie musi to być zawodowy aktor, choćby nawet Ewa Drzyzga:))

TOBEY MAGUIRE - Dobry Niemiec - CATE BLANCHETT

teraz Vincent Perez

:) no tak

Vincent Perez - Fanfan Tulipan
Fanfan Tulipan - Penelope Cruz
Penelope Cruz - Rącze Konie
Rącze Konie - Billy Bob Thornton
Billy Bob Thornton - Włamanie na śniadanie
Włamanie na śniadanie - Cate Blanchett

a teraz Izabella Miko

użytkownik usunięty
sebawasik

IZABELLA MIKO - Starcie tytanów
Starcie tytanów - Ralph Fiennes
Ralph Fiennes - Oskar i Lucinda
Oskar i Lucinda - CATE BLANCHETT

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez - Dziewczyna z Jersey
Dziewczyna z Jersey - Ben Affleck
Ben Affleck - Armagedon
Armagedon - Liv Tyler
Liv Tyler - Władca Pierścieni
Władca Pierścieni - Cate Blanchett

no to jedziemy Danuta Stenka

użytkownik usunięty
sebawasik

DANUTA STENKA - Idealny facet dla mojej dziewczyny - Andrzej Blumenfeld - Jan Paweł II - Christopher Lee - Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia - CATE BLANCHETT

Robin Wright-Penn

Robin Wright-Penn - Co jest grane?
Co jest grane? - Bruce Willis
Bruce Willis - Włamanie na śniadanie
Włamanie na śniadanie - Cate Blanchett

William Sadler I

użytkownik usunięty
sebawasik

WILLIAM SADLER - Skazani na Shawshank - Morgan Freeman - Siedem - Brad Pitt - Babel - CATE BLANCHETT

Ana Faris

Anna Faris - Między słowami - Bill Murray - Kawa i Papierosy -Cate :p

Jason Statham

użytkownik usunięty
bisban

JASON STATHAM - Niezniszczalni - Bruce Willis - Włamanie na śniadanie - CATE BLANCHETT

Tina Fey

Tina Fey-Nocna randka-Common-Street Kings-Keanu Reeves-Speed-Sandra Bullock-Blind side-Aron Quinton-Righteous Kill-Al Pacino-Heat-Val Kilmer-Skazaniec-Stephen Dorff-Blade-Wesley Snipes-Punkt zapalny-Viggo mortensen-Władca Pierścieni-CATE BLANCHETT


Izabella Scorupco.

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

IZABELLA SCORUPCO - Goldeneye - Pierce Brosnan - Kumple na zabój - Greg Kinnear - Dotyk przeznaczenia - CATE BLANCHETT

Audrey Hepburn

nie za bardzo rozumiem zasady, tzn żeby je "połączyć" muszę podawać filmy w których dana osoba grała itp to wiem, ale czy musiała w nim grać, czy tylko w tym filmie mogło być coś o osobie? Bo pomiędzy Audrey Hepburn a Cate Blanchett mam ochotę napisać zwyczajnie "Aviator" i po sprawie ;D ktoś rozumie te moje wypociny? dajcie znać czy tak można

użytkownik usunięty
googaify

Rozumiem o co Ci chodzi. Dany aktor(-ka) musiał(-a) grać w danym filmie, aby móc być połączonym(-ną). "Aviator" w sensie, w jakim go Podałaś nie może być połączony (pozatym Cate Blanchett grała w nim Kathrine Hepburn, a nie Audrey Hepburn). Jeżeli znajdziesz w tym właśnie filmie jakieś aktorskie (być może pośrednie) połączenie pomiędzy Blanchett i Audrey Hepburn to "Aviator" oczywiście też może być.

łoooł no jasne nie wiem skąd mi się wzięło, że rozmawiamy o Audrey :D cały czas miałam na myśli Katherine, nawet mi się wydawało, że i ja i Ty tak napisałyśmy :D chyba jak przeczytałm Hepburn w temacie o Blanchett to od razu mój mózg skojarzył Aviatora więc połączenie Katharine i... Catherine :D

ok już rozumiem dzięki za wytłumaczenie. Póki co nie wiem jak to rozwiązać ;)

użytkownik usunięty
googaify

Wystarczy, że poszukasz na stronie Audrey aktorów, z którymi mogła być skojarzona i ona i Cate. Lub odwrotnie - możliwe, że znajdziesz coś "u Cate":)

użytkownik usunięty
googaify

Przyznaję, że z Audrey Hepburn jest trochę trudniej, ale widziałam o wiele trudniejsze:)

dobra mam :)

Audrey Hepburn - Nowy Rodzaj Miłości
Nowy Rodzaj Miłości - Paul Newman
Paul Newman - Żądło
Żądło - Robert Redford
Robert Redford - List w Butelce
List w Butelce - Kevin Costner
Kevin Costner - Z ust do ust
Z ust do ust - Jennifer Aniston
Jennifer Aniston - Przyjaciele
Przyjaciele - Bruce Willis
Bruce Willis - Włamanie na śniadanie
Włamanie na śniadanie - Cate Blanchett

wiem że długie, znalazłam dużo prostszych rozwiązań, ale niech nie będzie tak prosto ;) aaa no i mam nadzieję, że seriale też się liczą

więc może teraz... Whoopi Goldberg

użytkownik usunięty
googaify

Generalanie, w tej grze unikamy seriali i filmów dokumentalnych z danymi aktorami, ale i tak Napisałaś sporo pozycji (choć nie Musiałaś:)), więc oczywiście - może być.

WHOOPI GOLDBERG - Uwierz w ducha - Demi Moore - J.I. Jane - Viggo Mortensen - Władca Pierścieni: Drużyna pierścienia - CATE BLANCHETT

Sean Penn

Sean Penn - Rzeka Tajemnic - Tim Robbins - Przeboje i Podboje - John Cusack - Zmęczenie Materiału - Cate Blanchett

to może teraz... hmmm... Jackie Chan :D

użytkownik usunięty
googaify

JACKIE CHAN - Kowboj z Szanghaju - Owen Wilson - Podwodne życie ze Stevem Zissou - CATE BLANCHETT

Queen Latifah

Queen Latifah - Lakier do Włosów - John Travolta - Kod Dostępu - Hugh Jackman - Historie Zagubionych Dusz - Cate Blanchett

to może teraz coś trudniejszego...
Janusz Rewiński

użytkownik usunięty
googaify

Proszę bardzo...
JANUSZ REWIŃSKI - Kiler - Katarzyna Figura - Pianista - Adrien Brody - Obłęd - Daniel Craig - Elizabeth - CATE BLANCHETT

coś trudniejszego
Pola Negri

kurde zapomniałam o tym skubanym Pianiście ;)
widać że tu nic już nie może być trudne :)

Pola Negri - Wieczny Żyd - Charles Chaplin - Hrabina z Hongkongu - Sophia Loren - Dziewięć - Judi Dench - Notatki o Skandalu - Cate Blanchett

Johna Jarratta poproszę :)

użytkownik usunięty
googaify

JOHN JARRATT - Australia - Hugh Jackman - Historie zagubionych dusz - CATE BLANCHETT

no to może Paul Newman teraz

Paul Newman - Werdykt - Bruce Willis - Włamanie na Śniadanie - Cate Blanchett

Victoria Thaine

użytkownik usunięty
googaify

VICTORIA THAINE - Dziedzic Maski - Bob Hoskins - Wróg u bram - Jude Law - Utalentowany pan Ripley - CATE BLANCHETT

Bela Lugosi

Bela Lugosi - Porywacz Ciał - Boris Karloff - Żywe Tarcze - Peter Bogdanovich - W Pogoni za Sukcesem - Sandra Bullock - Dom nad Jeziorem - Keanu Reeves - Dotyk Przeznaczenia - Cate Blanchett

Coleen Gray

użytkownik usunięty
googaify

COLEEN GRAY - The Late Liz - Steve Forrest - Amazonki z Księżyca - Rosanna Arquette - Ktoś tu kręci - John Torturro - Człowiek, ktory płakał - CATE BLANCHETT

Madonna

Madonna - Śmierć Nadejdzie Jutro - Halle Berry - Kod Dostępu - Hugh Jackman - Historie Zagubionych Dusz - Cate Blanchett

Justin Long I :)

użytkownik usunięty
googaify

JUSTIN LONG - Szklana pułapka 4.0 - Bruce Willis - Włamanie na śniadanie - CATE BLANCHET

Była już Audrey, no to teraz Katherine, Katherine Hepburn:)

Katharine Hepburn - Przygoda Miłosna - Pierce Brosnan - Śmierć Nadejdzie Jutro - Judi Dench - Notatki o Skandalu - Cate Blanchett

Następne proste, ale niech będzie :)
Al Pacino

użytkownik usunięty
googaify

AL PACINO - Rekrut - Colin Farrell - Veronica Guerin - CATE BLANCHETT

jeszcze prostsze
Simon Pegg (spróbuj znaleźć film, w którym wystąpili oboje)

akurat znam ;)

Simona Pegga nie znam i nie miałam pojęcia, że to on gra w tym filmie, ale z twarzy już go teraz skojarzyłam, a film tak jednym okiem powiedzmy widziałam :)

Simon Pegg - Hot Fuzz Ostre psy - Cate Blanchett

Jon Bon Jovi

użytkownik usunięty
googaify

JON BON JOVI - Armageddon - Liv Tyler - Władca Pierścienia: Drużyna pierścienia - CATE BLANCHETT

Kazimierz Deyna

Bardzo proste ;)
Kazimierz Deyna - Ucieczka do zwycięstwa -
Michael Caine - Incepcja - Leonardo DiCaprio - Aviator - Cate Blanchett

Jane Fonda

tak btw to można łączyć jak dana osoba nie grała w filmie, tylko była z nim w jakikolwiek sposób związana? W tym wypadku czyt. Jon Bon Jovi i Armagedon to on tylko pisał muzykę. To się liczy?

Jeżeli tak można to w takim razie to wiele ułatwia :)

użytkownik usunięty
googaify

Nie, nie liczy się (przynajmniej nie powinno). Coś mi się popierz...

użytkownik usunięty

post wyżej się nie liczy

JON BON JOVI - U-571 - Harvey Keitel -Pulp Fiction - Bruce Willis - Włamanie na śniadanie - CATE

Kazimierz Deyna

dobra spoko uznajemy tego Kazimierza Deyna z tamtego postu ;) bo już go zresztą ktoś rozwiązał :)

użytkownik usunięty

JANE FONDA - Stanley i Iris - Robert De Niro - Wielkie nadzieje - Gwyneth Paltrow - Utalentowany Pan Ripley - CATE BLANCHETT

Beyonce Knowles

Beyonce Knowles - Bridget Jones: W pogoni za rozumiem - Hugh Grant - Okruchy Dnia - Anthony Hopkins - Joe Black - Brad Pitt - Babel - Cate Blanchett

Jarosław Kaczyński :) gral tylko w jednym filmie, ale powinno wystarczyć ;)

użytkownik usunięty
googaify

Beyonce w Bridget Jones też zajmowała się muzyką, nie grała w filmie. Serwis najwyraźniej nie odróżnia aktora i muzyki, gdy użytkownik wybierze zakładkę "często współpracuje z..."

racja racja, faktycznie jest tak jak mówisz.

tak w ogóle to szukam i szukam, aż się zorientowałam, że sama wiem jak to je połączyć ;)

Beyonce Knowles - Dreamgirls - Danny Glover - 2012 - John Cusack - Zmęczenie Materiału - Cate Blanchett

użytkownik usunięty
googaify

dobra, jadę z tym Kaczyńskim:)

Jarosław Kaczyński - O dwóch takich, co ukradli księżyc - Witold Pyrkosz - Szabla od komendanta - Franciszek Pieczka - Ziemia obiecana - Daniel Olbrychski - Zabić księdza - Pete Postlethwaite - Kroniki portowe - CATE

Clark Gable

wow nieźle sobie poradziłaś z Kaczyńskim, takie rozwiązanie nie przyszłoby mi do głowy :)

Clark Gable - Boginie Miłości - Marilyn Monroe - Jak Poślubić Milionera - Lauren Becall - Mia and Roman - Michael Caine - Incepcja - Leonardo DiCaprio - Aviator - Cate Blanchett

Bardzo proste, ale niech będzie, bo lubię kolesia ;)
John Scatman

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones