Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett
lerman89

cieszy mnie ten fakt

lerman89

To dobrze... Co ciekawe filmy Allena, choć dość łaskawie przez Akademię traktowane, nie miały nominacji w kategorii kobiecego pierwszego planu od ponad 30 lat, od genialnej roli Geraldine Page we "Wnętrzach".

lerman89

Z całego serca życzę jej tak nominacji jak i statuetki, dawno nie widziałam w filmie Allena tak doskonale wykreowanej roli kobiecej, moim zdaniem była najjaśniejszym punktem "Blue Jasmine".

lerman89

Zasłużyła, była rewelacyjna!

lerman89

Będę zawiedziona, jeśli coś się zmieni w tej kwestii. Była genialna w Blue Jasmine!

lerman89

właśnie wróciłam z kina, genialna rola! świetnie zagrana, zdecydowanie zasługuje na co najmniej nominację ;)

lerman89

Akademia ma szansę zrekompensować krzywdy z zeszłego roku. Trzymam kciuki za Cate Blanchett, zapracowała sobie na kolejnego Oskara, a sukces po "Aviatorze" pokazał, że byle jakich roli nie przyjmuje i na łatwe pieniądze nie leci. Klasa!

lerman89

Nominacja nominacją, ja pokuszę się o stwierdzenie, że Cate może wygrać :))

seyre

oscar jest praktycznie pewny. W jednym z zakladow bukmacherskich jej zwyciestwo obstawiają w stosunku 10/11 a taki kurs okresla sie mianem "pewniaka"

bibunio89

Lepiej nie wywołuj wilka z lasu. Akademia jest czasem nieprzewidywalna a czasu jest jeszcze dużo...może w ostatniej chwili ktoś wyskoczy z inną rolą,bo premier szykuje się dużo i będzie koniec zabawy.

panienka_2

Wyskoczyła Sandra w "Grawitacji" :)

tommeek

Właśnie widziałam,poszłam na film,bo słyszałam wiele pozytywnych opinii o filmie i jej grze - mimo mojej wielkiej sympatii do Sandry,przyznałabym Oscara Cate :)

lerman89

Zdecydowanie będę trzymał kciuki,za takim rozwiązaniem!

użytkownik usunięty
lerman89

"Ponoć pewna":)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones