Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Facet wygląda jak swój własny ojciec. No ale znowu nie każdy przystojny facet może oznaczać dobrego kandydata na męża, wiem. A na poważnie to uważam Cate za wspaniałą aktorkę i jestem jej fanem. Właśnie oglądam "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona".

pascolo

ładna miska jeść nie daje. pewnie ma większe zalety niż wygląd super przystojniaka. zresztą, gdyby mu ująć 20 lat, to pewnie był sympatycznym młodym człowiekiem. każdy kiedyś był młody, i każdy się zestarzeje. cate też wg niektórych wydaje się brzydotą, a w moich oczach jest wybitnie piękna i super zdolna aktorka.
choc jak oglądalam ich zdjęcia, to pomyślałam, że jej mąż mógłby zagrać hobbita. na elfa jednak sie nie nadaje. ;)

minadra

No na hobbita z powodzeniem.

Tortuga033

normalne małżeństwo któremu woda sodowa nie uderzyła do łba......akurat tak się składa że tym najpiękniejszym aktorkom i tym najprzystojniejszym aktorom związki się nie udają i rozpadają - mimo urody, mimo sławy, mimo kasy - to nie wystarczy, niestety ale naiwni ludzi fascynujący się życiem sław myślą,że o top chodzi w życiu - o kasę i sławę oraz piękne kobiety - niemal każdy związek w tym hollywoodzkim bajorku i nie tylko w tym burzliwie się rozpadał - jak narazie w prasie nie ma żadnych wzmianek o burzach w życiu małżeńskim Cate a są małżeństwem dośc długo jak na standardy tego zepsutego świata i nie wyczytuję o swojej ulubionej aktorce -

ile razy się upiła, w jakim klubie baluje,z kim sypia,że każde dziecko ma z innym - mnie obchodzą jej aktorskie kreacje a nie życie prywatne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones