PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 11 001
ocen
8,2 10 1 11001
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

CD Projekt RED już przy Wiedźminie udowodnili, że potrafią tworzyć wyjątkowe RPG-i. Tym razem, ze względu na dużo mniejsze ograniczenia związane z uniwersum, udowodnili na nowo, że są w tym gatunku NAJLEPSI. Gra potrafi wzbudzić skrajne emocje, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Gry, przy których spędziłem godziny analizując głębię fabuły, mogę policzyć na palcach jednej ręki. Cyberpunk 2077 należy do tego elitarnego grona.

Gra zachwyca nie tylko pod względem grafiki, ale również historią, którą opowiada. Niejednokrotnie miałem ogromny dylemat moralny związany z podejmowanymi decyzjami. Świat stworzony przez twórców gry jest niezwykle przekonujący, pełen detali i zaskakujących momentów.

Cyberpunk 2077 to nie tylko wciągająca opowieść, ale także wielowątkowa historia, w której gracz ma realny wpływ na rozwój wydarzeń. Wybory, które podejmujemy, mają rzeczywiste konsekwencje, co sprawia, że każda decyzja jest ważna.

Gra nie jest pozbawiona wad, zwłaszcza na konsolach starszej generacji, gdzie można napotkać pewne problemy z wydajnością. Mimo to, uważam, że Cyberpunk 2077 to produkcja, której nie można przegapić, zwłaszcza jeśli lubisz opowieści, w które można się wciągnąć na długie godziny.

Polecam tę grę dosłownie każdemu, kto poszukuje unikalnego doświadczenia w świecie gier RPG. Cyberpunk 2077 to tytuł, który pozostanie w pamięci na długo po zakończeniu przygody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones