Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

W jednym z wywiadów Cate powiedziała, że marzy o zagraniu Celine Dion, której jest
fanką. Próbowałam dodać jako ciekawostkę, ale nie wiem czemu nie mogę. Więc po
pierwsze proszę kogoś kto się zajmuje tą stroną o dodanie tego, bo myślę, że to całkiem
ciekawy news.
Po drugie chciałam poznać wasze zdanie co myślicie o Cate w roli słynnej piosenkarki
jeżeli taki projekt doszedłby do skutku?

Jeśli o mnie chodzi, to jak to usłyszałam, szczęka opadła mi na podłogę, a oczy znalazły
się na ekranie, bo Cate jest moją ulubioną aktorką, a Celine Dion od lat ulubioną
piosenkarką i idolką. Myślałam, że może to ze mną jest coś nie tak i śnię :) ale jednak
nie!

Cate przyznała, że nie umie śpiewać (co słyszeliśmy we "Włamaniu na Śniadanie ;D),
ale dodała, że nie chce żeby potencjalni twórcy takiego filmu się tym zrazili, bo ona się
nauczy ;)
Tylko ja pytam po co ona ma śpiewać w tym filmie? :) Choćby nauczyła się śpiewać
nawet świetnie no to kurde chyba wszyscy wiemy, że nikt nie zaśpiewa jak Celine Dion.
Po prostu dziwnie by się to oglądało, więc mam nadzieję, że jeżeli kiedykolwiek taki film
powstanie to będzie podłożony głos Celine, oczywiście tylko podczas śpiewania. Inaczej
sobie tego nie wyobrażam obojętnie z jaką aktorką.

Wracając do Cate, jako fanka obydwu pań dosłownie bym dopłaciła, żeby taki projekt
został zrealizowany i to Cate w nim zagrała.
Ale teraz kwestia tego czy się nadaje, czyli czy jest wystarczająco podobna.
Z figury na pewno tak, włosy to nie problem mogą jej na głowie zrobić wszystko.
A twarz? Za to ma mniej pociągłą twarz i dużo większe usta, ale uważam, że po ubraniu jej jak Celine
Dion i zrobieniu fryzury w jej stylu dałoby radę! Nie z takim podobieństwem jak do
Katharine Hepnurn, ale po pierwsze jak wziąć normalne zdjęcie Cate i położyć obok zdjęcia K.Hepburn,
to powiedziałabym, że w ogóle nie są podobne, a poza tym i tak żadna nie aktorka będzie identyczna.
Do tego charakteryzacja może zrobić bardzo dużo.
Tak naprawdę to wszystko by idealnie pasowało gdyby nie usta. Celine ma bardzo małe
i fan wie co charakterystycznego robi z nimi podczas śpiewania np. "uuu" ;)
Cate nie mogłaby tego zrobić.

Jeśli chodzi o samo aktorstwo, to gdybym ja realizowała taki projekt, to tylko Cate bym
powierzyła zagrania tak ważnej dla mnie postaci. Aktorsko, choć nie myślę, że byłoby to
bardzo trudne, poradziłaby sobie wspaniale! Ahhh już widzę tego Oscara... rozmarzyłam
się :)

Jeszcze ciekawe jest, że Cate i Celine są rówieśniczkami.

PS Cate dodała, że ma czerwoną "plamę" na klatce piersiowej od uderzania się tak jak
Celine Dion (też tylko faj wie o co chodzi ;)). Uważam, że to też byłoby bardzo trudne
aktorsko do wykonania, ale oczywiście kto miałby sobie z tym poradzić jeśli nie Cate?

Wow ale się rozpisałam

użytkownik usunięty
Ivaa

Tutaj też mi nie działa, ale dzięki, że chciałaś podzielić się informacjami. Może ktoś inny skorzysta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones